Principal & Superintendent's Honor Roll

1st Semester Honor Rolls for Calumet Public School 

Elementary Superintendent’s Honor Roll

1st Grade:
Preston Barker
Pistol Camp
Asher Curtis
Rowdy Garrett
John Luke Freyman
Isaac Stanke
Silas Taylor
Boone Tignor

2nd Grade:
Jayte Hardy
Kross Stilley
Shane Williamson
Emma Winegeart

3rd Grade:
Easton Gibbins
Scarlet Jones
Keayan Kimani
Coen Taylor

4th Grade:
Cale Chambless
Julissa Espinoza
Hayden Mayfield

5th Grade:
Jaylie Chaloner
Brody Davis

6th Grade:
Braxton Baker
Isabelle Choate
Summer Goff
Andrea Lock
Hunter Mayfield
Rance Nitzel
Boston Snyder
Brendon Voss
David Walling

Elementary Principal’s Honor Roll

1st Grade:
Koda Birdshead
Braxton Burnett
Sylvie Donaldson
Dawson Parker
Parker McSperitt
Paisley Sauls
Bretlynn Spain

2nd Grade:
Israel Camacho
Cayden Laub
Jon Mattson
Jaxon Randell
Khloe Ray
Wyatt Reed
Jonas Seeley
Alexia Shaw
Ryder Snow
Lizzy Wells

3rd Grade:
Jesse Clements
Colton Daughety
Megan McCullough
Leona Moore
Elijah O'Dell
Ross Wells

4th Grade:
Lynlee Brower
Bryson Fletcher
Kileigh Glover
James Havener
Melanie Hladik
Korder Jacobs
Bryson Shaw
Johnny Stanke
Cash Walling
Laila White

5th Grade:
Talon Arnold
Kyah Baker
Addy Heflin
Savannah Houchin
Lieran Lunsford
Wade Reed
Zaine Scott
Mahdox Smith
Cale Stilley
Brenlee Voss

6th Grade:
Layken Ellison
Kodyn Paschen
Catherine Richardson
Bella Spohn
Kyler Wells
Marissa White

High School Superintendent’s Honor Roll

7th Grade:
Shelby Davis
Jocelyn Ewton
Ace Snowden
Sara Williams

8th Grade:

9th Grade:
Lily Spohn

10th Grade:
James Daughety
Allie Harris
Ethan Jameson
Karysa Meade
Mattie Pritchett
McKinley Stilley
Presley Stilley

11th Grade:
Camryn Griffith
Cadence Huggins
Paige Mayo
Brianna Myers
Jaxon Olive

12th Grade:
Dakota Boswell
Makyla Nitzel
Alex Shepherd
Gunner Snowden
Seth Snyder
Ellie Spohn
Katherine Stanke

High School Superintendent’s Honor Roll

7th Grade:
Blanca Beard
Sierria Clark
Adelyn Davis
Sabrinna Krantzman
Dalton Moberly
Blake Nix

8th Grade:
Kayli Estep
Olivia Freyman
Marlin Marazzi
Ryker Siler

9th Grade:
Litzaira Briseno
Peyton Churn
Madison Ellison
Derrick Krantzman
Melanny Muniz
Tina Ortiz
Ethan Spohn

10th Grade:
Hailey Corn
Tanya Espinoza
Wyatt Dean
Joseph Goff
Copper Lewis
Jazmine Mayo
Keely Poolaw
Andy Snyder

11th Grade:
Jace Chambless
Ashtyn Heinley
Avery Heinley
Justice James
Sarah Nitzel
Easton Shumate
Timber Smith

12th Grade:
Lily Adams
Xavion Blackowl
Allison Davis
Logan Gore
Kaleb Melvin
Abigail Nitzel
JJ Robinson 
Raven Smith
George Stanley